Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
230 oy / 2,58 puan
Firma Yetkilisi
:
Cumhur Vurdum
Telefon
:
Fax
:
0 312 270 47 70
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Plevne Mah. Bosna Cad. No:122/a
Ankara / Sincan
Firmamız 2005 yılında ticari faaliyetine başlamıştır. Laminant parke, pvc yer döşemeleri, duvardan duvara halı ve merdiven döşemesi işleri ile meşguliyettedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ayfloor Yer Döşemeleri Halı Mobilya ve Ev Tekstili firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Laminant Parkede Şok Kampanya

Şok şok şok laminant parkede herşey dahil dedik
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 23.3.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.