Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
232 oy / 2,66 puan
Firma Yetkilisi
:
Uğur Yavuz
Telefon
:
Fax
:
0 212 727 04 15
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Piri Mehmetpaşa Mah. Hacı Pervane Sok. No:8 ( Migros Yanı )
İstanbul / Silivri

Stil Yapı Dekorasyon - Hakkımızda

Firmamız uzun yıllardır inşaat ve dekorasyon üzerine hizmet vermektedir. Yaptığımız işler hazır mutfak dolapları, banyo dolapları, sıhhı su tesisatı, kalörifer, damlama,otomatik ve manuel sulama sistemleri, kapalı ve açık havuz sistemleri, çatı kiremit, shıngle, membran kaplama, ısı ve ses izolasyonları ayrıca kalebodor, fayans satışları uygulamaları, boya kartonpiyer, dış cephe mantolama konusunda uzman ve deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Stil Yapı Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Stil Yapı Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.