Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Greyder Deri Sanayi ve Ticaret

2,5 star rating
359 oy / 2,81 puan
Firma Yetkilisi
:
Yerdal Gürten
Telefon
:
Fax
:
0 232 446 43 06
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bozkurt Caddesi No:24 Deniz İş Hanı Kat:3
İzmir / Konak
1990 yılında Gökhan Yerdal Gürten tarafından kurulmuştur. Konfeksiyon ürünleri konusunda çağdaş tasarım anlaşıyı ve üretim kalitesiyle bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Greyder Deri 50 kişilik uzman kadrosuyla Türk deri sektöründe saygın bir yer tutmaktadır.

Yenilikçi tasarımcıların izlerini taşıyan çağdaş tasarımlarıyla her sezonda deri modasının içinde yer alan, birbirinden modern ürünleri NEW VENTURE markası adı altında dünya pazarına sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bayan Deri Mont

Bayan Deri Mont

Kuzu derisinden imal edilmiş vejetel bir üründür.
Ürün Fiyatı : 299 TL

İlanlar

Greyder Deri Sanayi ve Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.