Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Anka Grup Temizlik ve Sosyal Hizmetler

2,5 star rating
256 oy / 2,66 puan
Firma Yetkilisi
:
Uğur Selvili
Telefon
:
Fax
:
0 282 654 81 68
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Şeyhsinan Mah. Şehit Teğmen Yavuzer Cad. Arca İş Merkezi Kat:2 No:36
Tekirdağ / Çorlu
Ülke kalkınmasına önemli katkıları olan müşterilerimize dünya standartlarında, en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışımızla sunmak; temizlik ve hijyen ile ilgili her türlü ihtiyaçları için beklenenin fazlasını vererek sektörümüzdeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; toplumumuza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmak amacındayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Anka Grup Temizlik ve Sosyal Hizmetler firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Anka Grup Temizlik ve Sosyal Hizmetler firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.