Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Polatlar Kereste İnşaat Nak.Oto. ve Day.Tük.Mal. San.Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
203 oy / 2,63 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdem Savaş Polat
Telefon
:
Fax
:
0 266 338 17 16
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altınova Mah. 13 Nisan Bulv. No:21
Balıkesir / Ayvalık
Firmamız 1987 yılında, Ayvalık merkezli kurulmuş olup, bugüne kadar yapı ve inşaat sektöründe kesintisiz olarak hizmet vermektedir.
Ana prensibimiz; ürünlerimizin düzgün kesilmiş, net ölçülerde, doğru sınıflandırılmış ürünler olması, müşterilerimize her zaman aynı standartlarda ürünler sunabilmek ve bunun garantisini verebilmektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Polatlar Kereste İnşaat Nak.Oto. ve Day.Tük.Mal. San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Polatlar Kereste İnşaat Nak.Oto. ve Day.Tük.Mal. San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.