Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
460 oy / 3,37 puan
Firma Yetkilisi
:
Emre Karslı
Telefon
:
Fax
:
0 282 263 14 07
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Toptancılar Sitesi No:40
Tekirdağ / Merkez

Tekirdağ Tabldot - Hakkımızda

Tekirdağ merkezde dört yıldır faaliyet gösteren firmamız kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. Yerinde üretim ve taşımalı sistemle müşteri odaklı çözümler sunan firmamız kalite yönetim sistemi ve gıda güvenliği sertifikalarına sahiptir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tekirdağ Tabldot firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tekirdağ Tabldot firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.