Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Doğan Kazan

2,5 star rating
79 oy / 2,78 puan
Firma Yetkilisi
:
Abdullah Doğan
Telefon
:
Fax
:
0 264 273 52 24
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çark Sanayi No:2
Sakarya / Merkez

Doğan Kazan - Hakkımızda

Isı kazanları imalatında 47.yılını dolduran DOĞAN KAZAN SANAYİİ katı yakıtlı kalorifer kazanları imalatı ile başladığı faaliyetlerine ileriki yıllarda sıvı ve doğalgaz yakıtlı kalorifer kazanları , buhar kazanları , stoker , boyler ve hidrofor imalatlarını da ekleyerek ürün yelpazesini daha da genişletmiştir. Doğan Kazan Sanayii kendisine ait üretim tesisinde 18.000 kcal/h ile 1.000.000 kcal/h arasında ısı kazanları üretmektedir.
Kurulduğu günden bugüne üretimin her aşamasında kaliteyi ön planda tutan firmamız güvenlik, yüksek verim, uzun ömür ve kullanım kolaylığı ilkelerine sadık kalarak üretimini gerçekleştirmektedir. Fabrikamızda üretmekte olduğumuz tüm ürünler uzman ve deneyimli kadromuz tarafından kalite kontrolü yapıldıktan sonra satışa sunulur.Ayrıca satış sonrası teknik destek ve servis hizmetlerimiz ile en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli hedefimizdir.
Doğan Kazan Sanayii aynı zamanda uzman kadrosuyla anahtar teslimi ısıtma ve buhar sistemleri kurulumu ve taahhüt işlerini de itina ile gerçekleştirmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doğan Kazan firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doğan Kazan firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.