Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
287 oy / 3,82 puan
Firma Yetkilisi
:
Asım Yiğiter
Telefon
:
Fax
:
0 312 395 57 91
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İvedik Org. San. Bölgesi Mürted San. Sitesi 731. Sokak No:25
Ankara / Ostim
Şirketimiz donuk sebze ve meyve sektörlerinde deneyimli olan kişiler tarafından 2002 yılında faaliyetine başlamıştır.Sınırlı imkanlarla başlanan ticari faaliyeti kurucuların ve yöneticilerin tecrübe ve azimli çalışmaları sayesinde kısa zamanda bu alanda kendini hissettirmiş ve iddialı duruma gelmiştir.Bir binek ve bir dağıtım aracı ile faaliyetine başlayan firmamız şu anda 8 araç 12 personel ve 150 ton kapasiteli -18 soğuk hava deposu ve 10 ton kapasiteli +4 deposu ile Ankara piyasasında donuk sektöründe faaliyet göstermektedir. Her yıl satış bazında hızla yükselen bir konumuna sahip olan firmamız üretici firmalardan almış ve kendi adı altında ISO 9001 ve ISO 22000 standartlarında ürettirmiş olduğu dondurulmuş ürünleri toptan ve yarı toptan olarak tüketim merkezlerine satışa sunmaktadır.

Hedefimiz amacı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada emin adımlarla büyük hedeflere ulaşmak ve müşterilerimize kaliteli ve seviyeli hizmet sunmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yörünge Gıda Dağ.San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yörünge Gıda Dağ.San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.