Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ambiance Mobilya ve Dekorasyon A.Ş.

2,5 star rating
140 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Birgen Çeker
Telefon
:
Fax
:
0 216 313 74 44
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Modoko Sanayi Sitesi 3. Cadde No:228 Yukarı Dudullu
İstanbul / Ümraniye
İstanbul Modoko No:228'de 17 senedir 700 m2 üzerine kurulu Ambiance Mobilya'da sadece kendi üretimimiz olan kaliteli,dayanıklı ve özel tasarım avangard, rustik ve klasik mobilyalarımızı hizmetinize sunmaktayız. Fabrikamız Modoko arkası Yukarı Dudullu'da yer almaktadır. Tüm cila ve döşeme işlemleri kendi bünyemizde bulunur. Döşemelik kumaşlarda Türkiye'nin önde gelen kumaş firmalarıyla çalışmaktayız. Tüm firmaların kumaş ürün örnekleri elimizde mevcuttur. Ürünlerimiz; yemek odaları ( masa, sandalye, büfe, vitrin ) salon ve oturma grupları ( koltuk, kanepe, puf, berjer, tv ünitesi, sehpa, zigon, dresuar, ayna, abajur, cam aksesuarlar), yatak odaları ( gardolap, yatak başı, komodin, ayna ) ve dekorasyondan oluşmaktadır.

Firma olarak her yıl İtalya Milano'da düzenlenen Isaloni Mobilya fuarını yakından takip edip dünya standartlarıyla aynı tarzda ve kalitede mobilyalar üretmekteyiz. Firmamız MOBSAD ve KOSGEB üyesidir. Yunanistan, Selanik’te 6 senedir Hedera isimli mağazamız bulunmaktadır. Yunanistan mobilya pazarının çoğunu firmamızdan tedarik etmektedir. Yunanistan'dan başka ihracat yaptığımız ülkelerin başında İran, Dubai, Ukrayna, İsrail, Azerbaycan gelmektedir.

İstanbul CNR'da her yıl Şubat ayının ilk haftası düzenlenen IMOB Mobilya Fuarına iştirak etmekteyiz. Bu yıl sizleride aramızda görmekten büyük onur duyarız.

İstanbul, Yeşilköy CNR Fuar Alanı Ambiance Mobilya 5.Holdeyiz.

Saygılarımızla...

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Como Puf

Ürünün döşenmiş olduğu peluş kürk içine mikro fiber ışıklar teker teker elle işlenmiş olup, yanar dö
Ürün Fiyatı : 1.200 TL
Resim Yok

Royal Yemek Takımı

Bu yemek takımı 6 sandalye, masa, büfe, vitrinden oluşmaktadır. Ahşap ve kumaş renk değişikliği, ist
Ürün Fiyatı : 12.750 TL

İlanlar

CNR IMOB İstanbul Mobilya Fuarı 2-6 Şubat 2010

İstanbul CNR Fuar Alanı Yeşilköy, IMOB İstanbul Mobilya Fuarı 2-6 şubat 2010 Ambiance Mobilya MOBSAD üyesidir. Tüm avangard, rustik ve klasik mobilya
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 25.1.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.