Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
56 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
İshak Yılmaz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Menderes Mah. Süt Kardeşeler Camii Karşısı No:51
İstanbul / Esenler
1978'de Emel Kazan firmasında çırak olarak işe başlayan Yılmaz Kazan ve Madencilik'in sahibi İshak Yılmaz, Emel Kazan firmasında 2 sene çalıştıktan sonra İçdaş fabrikasında 3 sene usta olarak çalıştı. Daha sonra ki yıllarda Küçükçekmece'de boru hattında 8 ay kadar kaynakçı olarak çalıştı. 1990 senesinde Güney Afrika'da 2 sene tesisatçı olarak çalıştıktan sonra 1992 yılında Türkiye'ye geri dönüş yaptı.

Bu süre içerisinde kendi iş hayatına taşeron olarak çalışmaya başladı. Kazan boruları değiştirilir. Yeni kazan montajı yapılır. Sıvı yakıttan katı yakıta dönüşüm yapılır ve her türlü tadilat ve tamirat işleri garantili ve itina ile yapılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yılmaz Kazan ve Madencilik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yılmaz Kazan ve Madencilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.