Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
390 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Alper Korucu
Telefon
:
Fax
:
0 312 324 59 10
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çankırı Cad. Yiba Çarşısı No:45/157 Ulus
Ankara / Altındağ
1979 yılında kuruculuğunu Celalettin Korucunun yaptığı Dündar Elektrik Bobinaj çalışma hayatına başladı. Elektrik, bobinaj, el aletleri, temizlik makineleri ve ekipmanları üretim, ithalat, pazarlama, teknik servis, yedek parça hizmetleriyle günümüze kadar kalitesinden ödün vermeden geldi.

Yüksek teknik donanımı tecrübeli eğitimli kadrosu ile profesyonel olarak çalışma hayatını memnun kalan müşterileriyle aralıksız sürdürmekte. TSE belgesi ile kalitesini onaylatmış olan müessesemiz CE kalite standardına sahip ürünleri ile merkezi Ankara olmak üzere tüm Türkiye çerçevesinde hizmetlerini sürdürmekte.

Maxicleaner isimli temizlik makineleri ile sektörün öncü firmalarından biridir. Gelişen dünyayı günü gününe takip ederek geleceğimize güvenle bakıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dündar Elektrik Bobinaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dündar Elektrik Bobinaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.