Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Maviada Yaşam Merkezi

2,5 star rating
42 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Çağlar Kaymak
Telefon
:
Fax
:
0 312 212 11 33
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bahçelievler Mah. 7. Cad. 17. Sok. No:39/1 Bahçelievler
Ankara / Çankaya

Maviada Yaşam Merkezi - Hakkımızda

Maviada Yaşam Merkezi, yıllardır özlemini çektiğimiz deniz ve sualtı dünyasının içerisinde yaşama tutkusunun sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Amacımız sizlere sualtının gizemli dünyasını, denizi, sualtını ve su sporlarını en iyi şekilde tanıtmaktır. Bu mavi dünyada kendi adamızı oluşturmayı hedefledik. Maviada'da sizleri kaliteli eğitimle donatarak, keyifli anlar geçirmenizi sağlamaktan mutluluk duyacağız. Siz, suyu ve sualtını sevenleri, Türkiye'nin ve dünyanın en güzel yerlerinde denizi ve doğayı keşfetmeye, Maviada'ya davet ediyoruz.

Kısaca neler yapıyoruz;
Merkezimizde, yurtiçi ve yurtdışı dalış organizasyonları ve her seviyede dalış eğitimleri periyodik aralıklarla düzenlenir. Dalış eğitimi alan ve eğitim sonucunda başarılı olanlara uluslararası geçerliliği olan CMAS/ TSSF (''Uluslararası Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu'' ve ona bağlı ''Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'') onaylı dalıcı sertifikası verilir. (CMAS Sertifika Sistemi )

Cankurtaran olmak ve bu konuda uzmanlaşmak isteyenlere de merkezimizde her seviyede ILS/TSSF (''Uluslararası Cankurtarma Federasyonu'' ve ülkemizde cankurtaran eğitimi vermeye tek yetkili kuruluş olan ''Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'') onaylı ''Cankurtarma ve İlkyardım'' eğitimleri verilmektedir. (ILS/TSSF Sertifika Sistemi )

Ayrıca yine merkezimizde tüm yaş gruplarındaki çocuklara ve yetişkinlere yüzme eğitimleri, stil ve diğer yüzme tekniklerinin öğretilmesi, yüzmeyi fobi haline getirenlere bu korkularının ortadan kaldırılması, fiziksel zorlukları olanlara yüzme egzersizleri, engellilere yüzme egzersizleri ve daha birçok benzer konularda tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim verilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Maviada Yaşam Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

CMAS 1 Dalıcı Eğitimi Kursu

Dalıcı eğitiminizi şimdiden alın, yazın sualtı dünyasının keyfini çıkarın. Kış kampanyamızı kaçırmayın Üstelik eğitim ücreti kısa bir süre için
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 18.2.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ağustos 2019 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 20.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait 5602 Sayılı Kanunda Tanımlanan Şans Oyunlarıyla İlgili Veraset ve İntikal Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 20.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 20.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 20.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait Yangın Sigortası Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 20.9.2019 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.