Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
500 oy / 2,84 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Soytürk
Telefon
:
Fax
:
0 242 344 57 85
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. 662 Sok. No:2 Eski Sanayi Sigorta Hastanesi Girişi
Antalya / Merkez
Soytürk Akü Antalya organize sanayinde imalatı yapılmaktadır. Toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Akü satış servis, oto elektrik ve inşaat müteahhitliği olarak hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Soytürk Akü İmalat & İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Soytürk Akü İmalat & İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.