Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
66 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Recep Okumus
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Yeni Mahale 4754 Sok. No:2-a Mesir
Manisa / Merkez
Aracları eski ve pis haliyle getiriliyor. Fotorgrafları cekiliyor onceki haliyle, araclar ic ve dıs olmak uzere adeta yenilenmis gibi isletmemizden cıkıyor. A dan Z ye temizlik boya ve bakım isleri uygulanıyor, kimyasallar alman markası olan olmo firmasının urunleriyle araclara zarar vermeden uygulanıyor. Kabul esnasında fotograf cekiliyor ve sonrası. Cd olarak musteriye arac tesliminde arac sahibine veriliyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tess Oto Boya Jant Motor Koruma Uygulama Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tess Oto Boya Jant Motor Koruma Uygulama Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.