Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Doğru Yapı

2,5 star rating
153 oy / 2,78 puan
Firma Yetkilisi
:
Doğru Yapı
Telefon
:
Fax
:
0 216 639 11 74
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mimarsinan Mah. Aysın Menderes Cad. No:20/5
İstanbul / Çekmeköy

Doğru Yapı - Hakkımızda

1975 yılından itibaren Doğru Yapı inşaat sekröründeki tecrübe ve deneyimlerle, yatırımları ve tamamladığı birçok başarılı proje ile kısa sürede gelişmiş ve sektöründe güvenilir bir konuma gelmiştir.

Doğru Yapı, her dönemde gerçekleştirdiği özenli tasarım ve inşaatlarla, mevcut standartların üstüne çıkmayı başarmıştır. Özellikle de konut alanında adını bir kalite simgesine dönüştürmüştür. Müşterilerinin tam güvenini kazanmış ve bu güveni korumak için elinden geleni yapmayı hedeflemiştir.

Müşteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamız; imalat sürecinde TSE belgeli malzemeler kullanmaktadır.

Başarısının en önemli sırrını müşterilerinin memnuniyetini amaç edinmesi oluşturmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetine odaklanması, Doğru Yapı'nın kaliteli üretim ve işleri zamanından önce teslim etmesi ile tanınmasına neden olmuştur. Bu, müşterilerinin duyduğu güvenin daha da artmasını sağlamıştır.

Doğru Yapı, bugün bulunduğu yere kendisini getiren değerlere bağlı kalmayı, dürüst ve özenli çalışmalarına devam etmeyi ve sektördeki ilerleyişini müşterileri ile birlikte sürdürmeyi amaç edinmiştir.

Doğru Yapı bir yandan büyüme ve değişim programlarını büyük bir beceri ile uygularken öte yandan da ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak her zaman ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

Doğru Yapı olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren, uzman personel ve çalışan bütün alt kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir.

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme sonucu yani yabancı ve yerli kuruluşlar pazara dahil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan Doğru Yapı Toplam Kalite Standardına yönelmiş ve ISO 9000 şarlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doğru Yapı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doğru Yapı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.