Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
362 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Çal
Telefon
:
Fax
:
0 216 470 52 58
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Barbaros Mah. Evren Cad. No:40/a Yenisahra
İstanbul / Kadıköy
Puratos ve Pakmaya İstanbul Anadolu yakası bayii. Fırın unlu mamuller ve pastanelerin ihtiyacı olan maya ( Pakmaya ), çikolata ( ithal Belçika çikolatası Belcolade, Carat), Puratosa mamulleri olan pastacılık ve ekmekçilik katkı maddeleri. Soya kıyması, soya unu.

Etiketler

Ürünlerimiz

Anka Gıda Üretim Paz. İnş. Tur. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Anka Gıda Üretim Paz. İnş. Tur. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.