Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Com Sahne Organizasyon

2,5 star rating
48 oy / 2,71 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Tamanoglu
Telefon
:
Fax
:
0 212 237 15 35
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Keçecipiri Mah. Seritci Aralığı No:5a
İstanbul / Beyoğlu

Com Sahne Organizasyon - Hakkımızda

Sahne ve podyum hizmeti, otel içi tribün, çadır içi platform tribün, protokol çadırı, ışıklı dans pisti, ışıklı nikah podyumu, havuz kapama, defile podyum, konser sahne, pano kapatma, bar ve kokteyl masası, ışıklı bistro masası, beyaz lake sandalye, es puf, kulis, launge koltuk, oval koltuk, sırtlı düz koltuk.

Etiketler

Ürünlerimiz

Com Sahne Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Com Sahne Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.