Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sağlam Bahçe Makinaları

3 star rating
422 oy / 3,41 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Sağlam
Telefon
:
Fax
:
0 332 235 23 53
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karatay Sanayi Perşembe Pazarı Zakkum Sok. No:10 ( Garanti Ve İş Bankası Arkası )
Konya / Selçuklu
Firmamız Konya'da çim biçme makinası, su motoru, motopomp, motorlu tırpan, jeneratör çapa makinası, motorlu çapa makinası, bahçe pulverizatörü, ilaçlama makinası, ilaçlama pompası, ağaç kesim motoru, orman motoru ve diğer bahçe tarım makinalarının satış ve pazarlamasını yapmaktadır.
Firmamız; Basmacıoğlu Konya bayisi, İlposan yetkili bayisi, Yağmur çapa motorları bayisidir. Ayrıca; çapa makinası, ilaçlama makinası, ilaçlama pompası, ağaç kesim motoru, çim biçme makinası, su motoru, motopomp, motorlu testere, Kaan çapa motoru bayisi, motorlu tırpan ve jeneratörlerin servis ve yedek parça hizmeti de vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sağlam Bahçe Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sağlam Bahçe Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.