Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
SAKLImavi Reklam Matbaa ve İletişim Hizmetleri

3 star rating
31 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Barış Akyol
Telefon
:
Fax
:
0 2126125169
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gümüşsuyu Cad. Odin Center 28/292 Topkapı
İstanbul / Zeytinburnu
SAKLImavi Reklam Matbaa ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı aldında hizmet veren firmamız 2004 yılında kurmuş olduğunu www.promosyondunyasi.com sitesiyle ilk olarak online reklam baskılı promosyon ürünleri satış sitesini kurmuş ve sektörde öncü olmuştur.

Promosyon ürünleri pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının baskılı promosyon ürünleri en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle ihtiyaçları karşılamak için yola çıktık.

Bizi tercih eden müşterilerimiz sadece istedikleri ürünü seçiyor ve üzerine basılacak olan bilgileri siparişleriyle beraber iletiyorlar. Biz onlar için tasarlıyoruz ve beğenilerine sunuyoruz.

Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık. 1000'nin üzerinde kurumsal müşteri fortföyüne ulaştık.

Bundan sonraki zamanlarda da yine kaliteden ödül vermeden, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

SAKLImavi Reklam Matbaa ve İletişim Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SAKLImavi Reklam Matbaa ve İletişim Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.