Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sinop Evden Eve Nakliyat

2,5 star rating
46 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Gür
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. Nakliyeciler San. Sit. Nakliyat Ambarı
Sinop / Merkez
Evden eve nakliyat, ofis, büro, işyeri, banka, fabrika, fuar, tekstil, kurum, sahne, ev eşyası depolama, şehir içi, şehirlerarası, kargo, uluslar arası, lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Evden eve taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.
Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.
Evden eve nakliyat sektöründe gelişmiş çağa en iyi hizmet farkıyla evden eve nakliyat ile ulaşa bilirsiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri, paketleme materyalleri, o dala ait profesyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sinop Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop Evden Eve Nakliyat 05444453357 Titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Evden eve
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 27.9.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.