Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Green Enerji Enerji Sis. Müh. Tic. Ltd.

3 star rating
122 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Bilge Dogrucuoglu
Telefon
:
Fax
:
0 232 264 64 83
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeşillik Cad. 223/2 Karabağlar
İzmir / Konak
Green& Enerji olarak, kendimizi yenilenebilir enerjiye adadık. Sizin projelerinizi, nakte dönüştürmek için, büyük bir heves ve istekle çalışmaktayız. Green&Enerji Türk ve Alman ortaklı bir firmadır. Alman teknolojisini ve tekniğini Türkiye'ye taşımaktan memnuniyet duymaktayız. Sizinle ortak bir çalışma yapmaktan onur duyacağız. Şirketimiz, Green&Enerji İzmir'de bulunmaktadır ve yenilenebilir enerji sistemlerinin, değişik alanlarında hizmet vermektedir. Rüzgar gücü sistemleri, güneş pilleri (photovoltaic), güneş ve rüzgar hibrid sistemleri, modern teknoloji ile üretilen ısıtma ve soğutma sistemleri üretmektedir.Rüzgar ve enerji sistemlerimiz adrese teslimdir ve sistemlerin kurulumu kolaydır. Değişik güçlerde, güneş pilleri ve rüzgar tribünleri mevcuttur.Biz size rüzgar ve güneş enerjisinin birlikte kullanıldığı hibrid teknolojisini sunuyoruz ve tavsiye ediyoruz. Bu sistemler daha ucuz olmakla birlikte ve güneş sistemlerinin sağladığı enerjiden daha fazla enerji üretmektedir.

Green& Enerji olarak hedefimiz, size uluslar arası bir ağda, yenilenebilir enerji alanında uzmanların hazırladığı projeleri sunmaktır. Şirketimiz bünyesinde ve dışında edindiğimiz bilgileri, tecrübeleri sizlere sunmaktan gurur duyacağız. Green&Enerji yenilenebilir enerji sektöründe yer alan güvenilir firmalar arasındadır. Başarmak istediklerimize bizi adım adım ulaştıran uzman kadromuz, şirketimizin kimliğini, ideallerini gözler önüne serer. Green&Enerjinin müşterileri yenilenebilir enerjinin değerini ve bu konuda şirketimizin nasıl bir çaba harcadığını takdir etmektedirler.
Green& Enerji olarak ısı pompalarının kullanımını ve yaygınlaştırılmasını sağlamaktayız. Ochsner'ın partneri olarak Türkiye'de bu görevi üstlenmiş bulunmaktayız. www.asrinevleri.com Bu linkten Samsun'da yürütmekte olduğumuz projeyi inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

1 KW Rüzgar Türbinü

1 KW Rüzgar Türbinü

Genesis Rüzgar türbinleri yüksek kalite standartlarına sahip olup CEPREI labratuarlarından alımış C
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Green Enerji Enerji Sis. Müh. Tic. Ltd. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Eylül 2019 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait 5602 Sayılı Kanunda Tanımlanan Şans Oyunlarıyla İlgili Veraset ve İntikal Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait Müşterek Bahislere İlişkin Eğlence Vergisinin Beyanı ve Ödemesi ile Diğer Eğlence Vergilerine İlişkin Eğlence Vergisinin Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.