Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Akova Ayakkabı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

3 star rating
54 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Özlem Bulut
Telefon
:
Fax
:
0 224 362 23 77
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Duaçınar Mah. Eren Sok. No:1
Bursa / Yıldırım
Akova Ayakkabı sanayi olarak ilk amacımız aracısız fabrikadan direk toptancılara uygun fiyatlarla hizmet sağlamak. Bünyemizde sayadan monteden hatta comfort grubundaki ayakkabıların taban üretimi dahil olmak üzere fabrikamızda üretilmektedir.

Bünyemizdeki ekipmandan yola çıkarak firmamız ile tekrar bağlantı kurarak sizin talepleriniz doğrultusunda üretebiliriz.
Kaliteden ödün vermeden hesaplı alışverişin tek adresi Akova Ayakkabı Sanayi.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Babaanne Ayakkabısı

Poliüretan Taban ve Ortopedik Ped Çifti : 10 TL 36/1-37/2-38/2-39/2-40/1 - 8'li takımı :80 TL+KDV
Ürün Fiyatı : 10 TL

İlanlar

Akova Ayakkabı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.