Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yeşil Kundura

2,5 star rating
143 oy / 2,73 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 212 481 91 76
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yılanlı Ayazma Yolu No:15 Yeşil Plaza Kat:18 Topkapı
İstanbul / Fatih

Yeşil Kundura - Hakkımızda

1948'den bu yana birçok kuşağın, ürünlerini giyerek büyüdüğü Yeşil,
- Türkiye'de ilk iş ve güvenlik botu üretimi
- Türk özel sektöründe ilk askeri bot üretimi
- Türkiye'de ilk ayakkabı ve bot ihracatı
- Türkiye'de ilk Ayakkabı Market zinciri
- Türkiye'de ilk çelik burunlu, bombeli (Steel Toe) bot ve ayakkabı üretimi gibi sektördeki birçok ilke imza attı.

Perakende sektöründe başarılı şekilde uyguladığı farklı konseptler ile dünyadaki trendi yakalayan ve Türkiye'de ilk uygulamaya koyan öncü firma olma ayrıcalığına sahiptir. Yeşil Mağazalarında
Yeşil Club, Yeşil, Cat, Harley Davidson, Hush Puppies, Crocs, Merrell, Wolverine, Camel Active, Land Rover, Ed Hardy, Softinos, Fly London, Dr. Martens, Adidas, Nike, Puma ve Converse markalı ürünler yer almaktadır. Mağaza metrekareleri 60 ile 1200 m2 arasında değişmektedir.
Her yaş grubuna hitap eden Yeşil konseptli mağazalarda geniş koleksiyonlar, dünyaca ünlü markalar, 365 gün uygun fiyat politikası ile tüketici ile buluşturulmaktadır.
Yeşil Value Store konseptli mağazalarda, Yeşil ve diğer tüm markaların seri sonu ürünleri %20 ile %30 daha düşük fiyatlarla satılmaktadır.
Camel Active konsept mağazalarında ise Camel Active markalı ayakkabı ve tekstil ürünleri satılmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yeşil Kundura firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yeşil Kundura firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.