Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
331 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Uğur Çelik
Telefon
:
Fax
:
0 212 446 35 65
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yüzyıl Mah. Barbaros Cad. 41. Sok. Mahmutbey
İstanbul / Bağcılar
Firmamız ithal granit seramik konusunda Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olup Çin’den ithalat yapmaktadır. Son yılların harika buluşu Nano Teknoloji ürünü olan (leke tutmayan) Granit Seramikler getirmekteyiz. Sürekli stok ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Birçok kamu ve seçkin özel sektör referansları ile sizlere de hizmet vermekten onur duyarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

New Stone - Hizmet Yapı San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

New Stone - Hizmet Yapı San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.