Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Energaz Mühendislik Makine Tesisat San. ve Tic. Ltd. Şti.

3,5 star rating
59 oy / 3,66 puan
Firma Yetkilisi
:
Mesut Durgut
Telefon
:
Fax
:
0 224 247 21 62
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Esentepe Mah. Okul Cad. Aksel 2 Yılmaz Sitesi A Blok D:4
Bursa / Nilüfer
Energaz Mühendislik Müşavirlik Makine Tesisat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi, 2003 yılında BOTAŞ Bursa Doğalgaz Dağıtım ve Dönüşüm Projesi kurucu Müdürü Makine Mühendisi Gürsel Arslan tarafından kurulmuş ve kurulduğu tarihten bu tarafa doğalgaz sektöründe mühendislik, müşavirlik, montaj ve taahhüt alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Amaç ve İlkelerimiz

Amacımız; şirket kurucularının enerji kullanımı ve doğal gaz sektöründeki bilgi ve birikimlerini yatırımcılar ve ülke insanının hizmetine sunmak, gelişmekte olan doğal gaz sektörünün sağlıklı bir şekilde yapılanmasına katkıda bulunmaktır.

İlkelerimiz; insan yaşamının temel ihtiyaçlarından enerjinin kullanım ve uygulamalarındaki gelişmelerin takip edilmesi, öncelikle toplumun can ve mal emniyeti açısından önem arz eden gelişme ve yeniliklerin, mühendislik ilkeleri çerçevesinde kaliteli ve çevreye zarar vermeyecek, insanı ve sosyal yaşamı ön planda tutacak çözümlerle ekonomik ve doğru bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunulması.

Faaliyetlerimiz

- Doğalgaz dağıtım işletmeleri fizibilite ve etüt çalışmaları.

- Doğalgaz dağıtım şebekeleri proje ve mühendislik hizmetleri.

- Doğalgaz dağıtım işletmeleri müşavirlik ve kontrollük hizmetleri.

- Doğalgaz dağıtım işletmeleri bakım ve işletme hizmetleri.

- Çelik ve polietilen dağıtım şebekeleri inşaat ve montajı.

- Doğalgaz basınç düşürme ve ölçüm istasyonları temin ve montajı.

- Endüstriyel tesis doğalgaz dönüşüm ve tesisat montajı.

Etiketler

Ürünlerimiz

Energaz Mühendislik Makine Tesisat San. ve Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Energaz Mühendislik Makine Tesisat San. ve Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Nisan 2020 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.5.2020 - 27.5.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi (518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
GVK Geçici 61. Madde Uyarınca Hesaplanan Yatırım İndirimi Stopajının Beyanı ve Ödemesi(518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
18.5.2020 - 29.5.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.