Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
271 oy / 2,49 puan
Firma Yetkilisi
:
Suat Gökmen
Telefon
:
Fax
:
0 256 846 29 97
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Fevzipaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No:415/1-a
Aydın / Didim (Yenihisar)
Firmamız Aydın Didim'de dış mekan süs bitkisi ve meyve ağacı üretimi yapmaktadır. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerine uyumlu ender bulunan bitkilerin üretimini yapmakta olup, ek hizmet olarak peyzaj ve otomatik sulama sistemleri uygulaması yapmak faaliyet alanımız içindedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gökmen Çiçekçilik Bitki Üretim Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gökmen Çiçekçilik Bitki Üretim Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.