Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
ASR Kimya San. Ltd. Şti.

3 star rating
175 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Asar
Telefon
:
Fax
:
0 242 871 32 50
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gökyazı Mah. Ptt Cad. No:2
Antalya / Finike
Şirketimiz 2000 yılında kurulmuş olup gıda, elektronik, inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir. Aerosol dolum işine 2007 yılında başlamıştır. Kendisinin ürünleri beraber fason dolumlar da yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Blow Off Zift Sökücü

Kullanıldığı alanda kesin sonuç elde edilir.
Ürün Fiyatı : 19 TL
Resim Yok

Zift Sökücü

Muhteşem bir üründür. Kullanıldığı alanda etkili sonuçlar alınır.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

ASR Kimya San. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.