Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
107 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Alper Tüfekçi
Telefon
:
Fax
:
0 242 316 84 01
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Sanayi Sitesi 6. Sokak
Antalya / Merkez

İzo Boya - Hakkımızda

Balıkesir'de bulunan üretim tesisimiz 1980'den bugüne çeşitli büyük holdinglerin bünyesinde ürünlerini kendi adını kullanmadan üretmiş ve satışa sunmuştur. Ürünlerimize olan talep ve müşteri memnuniyetini görüp değerlendirdikten sonra artık kendi adıyla Türkiye pazarına açılma zamanının geldiğine inanmıştır. Bugün Türkiye pazarında irili ufaklı bir çok tesis bulunmaktadır.Ama biz İZO olarak gerek bilgi birikimimiz gerekse ürünlerimize olan güvenle bir çok firmayı geride bırakarak hem ülkemize hem dış ülkelere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara sunmayı hedeflemekteyiz.İZO boyalarının tek amacı daima en kaliteliyi sunmaktır.Geri besleme methoduyla müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmaktır.Ürünlerimizin bizlere verdiği sonsuz güvenden dolayı iz bırakacak işlerde İZO boyalarını sunmak büyük heyecan yaratmaktadır.Biz biliyoruz yaptığın her iş senin aynandır ve sizlerde biliniz ki İZO yaptığı her işin daima arkasındadır.Sektörde 28 yılı geride bıraktığımız bu zamanda daima kalitede ve renklerde iz o diyerek yolumuza devam ediyoruz.. Üretim maliyetlerinin arttığı günümüzde fiyat politikamız ve kalitemizle boya pazarında kalıcı ve yön gösterici olmayı hedeflemekteyiz. İZO Boyaları bayilik sistemini de günden güne oturtarak tüm Türkiye'de kısa zamanda görev alır hale gelecektir. İZO Boyalarını deneyen ve bizi bu sektörde yalnız bırakmayan sektör çalışanlarına ve beğenisine sunulan müşterilerimize şimdiden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Vizyonumuz; Bilen, düşünen, öğrenen takım ruhu ile bilimsel teknoloji ve insan üretkenliği sınırlarını sürekli zorlamak, teknik alt yapı ve uzman insan kaynakları gibi başarı bileşenleri daima dürüstlük ilkesi ile müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz; Kaliteli hizmet sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak.

Hedeflerimiz; En mükemmele ulaşmak üzere sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır

Etiketler

ok Boya

Ürünlerimiz

İzo Boya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İzo Boya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Ekim 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.10.2019 - 24.10.2019
1-15 Ekim 2019 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.10.2019 - 25.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 28.10.2019
Temmuz-Ağustos-Eylül 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 28.10.2019
Temmuz-Ağustos-Eylül 2019 Dönemine Ait GVK Geçici 67. Madde Kapsamında Yapılan Tevkifatların Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 28.10.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.