Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Saatlerce

3 star rating
88 oy / 3,25 puan
Firma Yetkilisi
:
Kemal Murat
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Eğitim Mahallesi Poyraz Sokak Söğütlüçeşme İş Merkezi Kat:6 No:63 Hasanpaşa
İstanbul / Kadıköy

Saatlerce - Hakkımızda

www.saatlerce.com' da veriler 128 bit güvenlik sertifikasına sahip RapidSSL güvenlik programı ile korunmakta olup, siz değerli misafirlerimize güvenilir bir şekilde alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır.

Dünyanın en kaliteli ve en prestijli markalarını sizlerle buluşturan www.saatlerce.com piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile alışveriş keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacaktır. www.saatlerce.com, onlarca saat markası ve binlerce modeli bir arada bulabileceğiniz güvenli alışveriş portalıdır.

Türkiye' nin en kaliteli hizmeti veren, teknik donanımı ve altyapısıyla her zaman yanımızda olan tedarikçi firmaları ile yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde sitemizden alışverişinizi en hızlı, en ucuz ve en güvenilir şekilde yapabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Saatlerce firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Saatlerce firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ekim-Kasım-Aralık 2019 Dönemine Ait GVK Geçici 67. Madde Kapsamında Yapılan Tevkifatların Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Aralık 2019 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
1-15 Ocak 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Aralık 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Ekim-Kasım-Aralık 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.