Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Gimsan Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

3 star rating
61 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Mithat Özsoy
Telefon
:
Fax
:
0 256 312 00 33
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altıntaş Mah. 107 Sok. No:89/b
Aydın / Merkez
Firmamız, 1996 yılında Firdevs Tekstil olarak Üstad tescilli markası ile mont kaban üretimi ile iş hayatını başlamıştır. 2003 yılında Gimsan Tekstil'i kurarak fason gömlek ve Astor Barton tescilli markası ile gömlek ve iş kıyafeti üretimine başlamıştır. Halen gimsan olarak yurt içinde ve yurt dısında bulunan pek çok ve fabrika ve temizlik şirketlerinin tedarikçisi olarak üretimini sürdürmektedir. Bununla beraber kuru incir, zeytin ve zeytinyağı, temizlik malzemeleri gibi birçok konuda ihracat yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gimsan Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gimsan Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.