Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kanay Makine

3 star rating
245 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Necdet Aydın
Telefon
:
Fax
:
0 224 881 21 11
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Büyükalan Mevkii Çevre Yolu Üzeri New Holland Yanı No:133/h
Bursa / Harmancık

Kanay Makine - Hakkımızda

Otomatik kırlangıç geçme makinesi mobilya sektöründe köse birleştirmede kırlangıç geçme işlemini otomatik olarak yapar. Ürünümüz patentlidir. Personel faktörü olmaksızın yapılan işlemde kalitenin artması ve maliyetin düşmesi ve sürenin kısalması bizim için önemli bir faktördür. Ayrıca ar-ge çalışmalarımızda devam etmektedir. Mobilya sektöründe kullanılan, kırlangıç geçme işlemini otomatik olarak gerçekleştiren patenti bize ait olan makineleri üretmekle sektöre önemli derecede hizmet ettiğimize ve bir ilke imza attığımıza inanıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Otomatik Kırlangıç Geçme Makinesi

Otomatik Kırlangıç Geçme Makinesi

Mobilya sektöründe çekmece ve çeyiz sandığı köşe birleştirme dişlerini otomatik olarak açar. Başına
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Kanay Makine firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.