Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
TURKMAID Cleaning Property Management & Maintenance Services

3 star rating
27 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Alı Camurcu
Telefon
:
Fax
:
0 256 813 68 13
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altınkum 09270
Aydın / Didim (Yenihisar)
Turkmaid is a Turkish owned company offering total property management and related services in Altinkum, Didim, Akbuk and environs. We specialise in all aspects of property management and associated services. It's our aim to provide all our clients with an excellent and professional standard of service. All our clients are individuals so we offer a wide range of property management services in the area tailored specifically to your particular requirements. We guarantee that your investment will receive the best possible care and attention, you can be assured that your home is secure and in safe hands, and if rented, your guests leave with the utmost praise for both your property and our services.

Etiketler

Ürünlerimiz

TURKMAID Cleaning Property Management & Maintenance Services firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

TURKMAID Cleaning Property Management & Maintenance Services firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.