Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
147 oy / 2,68 puan
Firma Yetkilisi
:
Mahmut Soylu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Esenler Cad. No:43
İstanbul / Bayrampaşa
Bayrampaşa'dan Türkiye'ye Soylu Ofis Mobilyaları.

Soylu Ofis Büro Mobilyaları 1986 yılında 2500 m2 alanda yönetim kurulu başkanı olan Davut Soylu tarafından, üretim faaliyetlerine başladı.

Dönemin mobilya ihtiyaçlarına bağlı olarak üretim kararlarını ofis mobilyası yönünde belirlemiş, prensipli ve azimli çalışanlarıyla kalitesinden ödün vermeden, ofis mobilyası denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasına girmeyi kısa süre içersinde başardı.
2000 yılına girildiği dönemde değişen mobilya tercihlerini ve tüketim trendini göz önünde bulundurarak modüler mobilya, mdf boyalı ürünler, portatif koltuk, kanepe üretimi, kafeterya hastane malzemeleri ve çelik soyunma, çelik dosya dolapları imalatına girerek ürünlerinde çeşitliliği sağladı.

Soylu Ofis Büro Mobilyaları modern ahşap mobilya alanında Türkiye'nin mobilya camiasında söz sahibi olup, yaptığı yeni çalışmalarla her geçen yıl ürün çizgisindeki gelişmelerle, girişimci ve dinamik yapısıyla her zaman gündemde kalmayı başardı.

Soylu Ofis Büro Mobilyaları'nın hedefi kapasitesini artırarak, Türkiye'nin birçok iline kendi kalitesi ve ürün çizgisiyle ulaşmak ve uluslararası ticari çalışmaları sonucunda, dalında önde gelen ihracat firmaları arasına adını yazdırmaktır.
Firma, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, modern mobilya konseptini müşterilerinin beğenisine sunarak, sürekli büyüyen dinamik kadrosu ile yeni dönemde çalışmalarına hız veriyor.

Kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen 23 yıl içinde edinilen deneyimiyle müşteri istek ve memnuniyetini temel sayan Soylu Ofis Büro Mobilyaları'nın tek amacı çalışma ortamınızdaki huzur ve rahatı sağlamaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Soylu Ofis Büro Mobilyaları San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Soylu Ofis Büro Mobilyaları San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.