Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
175 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Emre Kılıç
Telefon
:
Fax
:
0 216 312 53 21
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Soğuk Pınar Mah. Barbaros Bulvarı No:2 Taşdelen
İstanbul / Ümraniye

Telsan Tel ve Çit - Hakkımızda

Telsan Ltd. Şti. 1996 yılından itibaren tel çit örme sektöründeki bilgi, güven, devamlılık, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla hizmetlerine sektörde yeni ve modern makinelerle donatılmış imalathanemiz, deneyimli ekibimizle sektörde daha kalite ve standartlara uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapıyoruz. Telsan Ltd.Şti. üretim felsefesine göre öncelikli olan müşterilerimizin güvenliği ve ürünlerimizin sağlamlığı göz önünde bulundurularak üretimler yapıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Telsan Tel ve Çit firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Telsan Tel ve Çit firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.