Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Çadır Merkezi

2 star rating
321 oy / 2,23 puan
Firma Yetkilisi
:
Tayfun Aktaş
Telefon
:
Fax
:
0 212 480 02 89
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Doğan Mah. Abdi İpekçi Cad. Hançer Sok. No:26
İstanbul / Bayrampaşa

Çadır Merkezi - Hakkımızda

Çadır Merkezi, pratik ve kaliteli hizmeti ile daima müşteri memnuniyeti sağlayarak üstün başarı kazanmış bu sebeple de hızlı adımlarla kısa zamanda uzun mesafeler kat etmiştir.

Düğün, konser, sergi, açılış, toplantı, fuar, kongre, temel atma töreni, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır, masa, sandalye, iklimlendirme, zemin, podyum, halı, koltuk, oturma grubu, bar sistemleri, elektrikli ve dijital cihazlar vb. daha birçok kaliteli ekipmanı ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

Deneyimli proje ve tasarım bölümümüz sayesinde etkinliği yapacağınız alanın detaylı rölöve çalışmaları sonrasında, gerçekleştirmek istediğiniz etkinlikte kullanılacak bütün ürünlerin ölçülü yerleşimi ve 3 boyutlu tasarımı bilgisayar ortamında yapılmaktadır.

Bu sayede etkinlik öncesi görsel düzen hakkında fikir edinebilir, revizyon yapabilir ve yerleşim netleştikten sonra müşterilerinize sunum yapabilirsiniz, sonrasında ise aklınızda soru işareti kalmadan ve gönül rahatlığıyla etkinliğinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kubbeli Çadır

Kubbeli Çadır

Kubbeli çadırlarımızın iskelet sistemi komple çelik profillerden oluşmaktadır. Brandalarımız alma
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Çelik Konstrüksiyon Çadır

Çelik Konstrüksiyon Çadır

Çelik konstrüksiyon çadırlarımızın iskelet sistemi komple çelik profillerden oluşmaktadır. Branda
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Hi-Tech Çadır

Hi-Tech Çadır

Hi-Tech çadırlarımızın iskelet sistemi komple alüminyumdan oluşmaktadır, alüminyum, estetik yapısı s
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Şemsiye

Şemsiye

Şemsiyelerimiz, Ø300 cm ve Ø500 cm olmak üzere iki çeşittir. Şemsiyelerimizi, düğün, konser, serg
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Podyum

Podyum

Zemin podyumlarımız sigma sistemdir. Bu sayede alüminyum ızgara üzeri plywood, ve cam seçeneklerine
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Kiralık Çadır

Kiralık çadır, masa, sandalye, iklimlendirme, zemin ve podyum, halı, koltuk ve oturma grubu, bar sistemleri, elektrikli ve dijital cihazlar vb.
Kategori Kategori
 : Kiralama İlanları
Tarih Tarih
 : 1.6.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.