Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özyavuz Oto Lastik Kaplama Makinaları İmalatı Ltd.Şti.

4 star rating
255 oy / 4,36 puan
Firma Yetkilisi
:
Enver Özer
Telefon
:
Fax
:
0 286 474 22 27
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Balıkesir Asfaltı Altı No:8
Çanakkale / Yenice
1990 Yılında Enver Özer, İlhan Yavuz, Hasan Hüseyin Güler, İsmail Tuncel tarafından Çanakkale ilinin Yenice ilçesinde Küçük Sanayi bölgesinde lastik kaplama faaliyetinde bulunmak üzere kuruldu.
1998 yılında Yenice Küçük sanayideki kiralık dükkanlarda lastik kaplama makinaları imalatına geçildi.
2003 yılında Yenice Küçük Sanayideki kiralık dükkanlardan ayrılarak 5000 m2 lik arsa üzerine 1000 m2 kapalı alana sahip Balıkesir yolu altı no:8 deki adresinde oto soğuk orbit lastik kaplama makinaları imalatına başlamıştır.
2003 yılından bu güne kadar irili ufaklı 90 a yakın firmaya tesis kurmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Otoklav

Teknik çizim üzerinden firmaya mutabık kaldıktan sonra üretilir ve yerine montaj satılır. İsteğe bağ
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Tüm Ürünlerimizde Kampanya Başlamıştır

Oto lastik kaplama makinaları imalatı yapan firmamız ana makinalarda ve yardımcı makinalarda kampanyalı fiyat sistemine geçmiş bulunmaktadır. Fiyat ar
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 27.6.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.