Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Güç Teknik Hırdavat Makina Metal San. ve Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
71 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Tuncer Yan
Telefon
:
Fax
:
0 262 642 48 66
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güzeller Mah. Doğan Cad. No:67 Dükkan:2
Kocaeli / Gebze
Güçlü, hızlı, farklı, yenilikçi, iş ve çözüm ortağınız firmamız; hırdavat, teknik hırdavat, makina ve makina yedek parçaları başta olmak üzere, fabrikalar, küçük ve büyük bütün işletmelerde kullanılan her türlü ürün malzeme ve hizmet vermek için kurulmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Güç Teknik Hırdavat Makina Metal San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Güç Teknik Hırdavat Makina Metal San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.