Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
82 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Kemal Tunçer
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Necati Paşa Mah. No:342
Kocaeli / Gebze

King Palet - Hakkımızda

King Palet, iç ve dış pazarlarda faaliyet gösteren büyük üreticilerin ahşap dış ambalaj malzemesi ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş, Türkiye'nin lider ambalaj malzemesi tedarikçilerinden biri olmayı hedefleyen genç bir firmadır.
Kocaeli'nin Gebze ilçesi ve Sakarya'nın Hendek ilçesinde toplamda 4.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu bulunan tesislerimizde, palet, sandık ve makara gibi ahşap ambalaj ürünleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.
Standart ebatlardaki ürünlerin yanı sıra müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ısmarlama ürünleri de, istenilen süre ve miktarda en uygun maliyetlerle müşterilerimize sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

King Palet firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

King Palet firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödemesi
1.1.2020 - 31.1.2020
Yıllık Harçların Ödemesi
1.1.2020 - 31.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.1.2020 - 31.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Satışlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Bs)
1.1.2020 - 31.1.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.