Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Burak Isı Sanayi

2,5 star rating
149 oy / 2,51 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Gökkurt
Telefon
:
Fax
:
0 332 248 49 83
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Horozluhan Mah. Zafer Sanayii Öksüz Cad. Kavaklı Sok. No:28-30
Konya / Selçuklu

Burak Isı Sanayi - Hakkımızda

Belirlemiş olduğumuz hedeflere ulaşabilmek için çizgimizden ve ilkelerimizden asla vazgeçmedik. Her zaman çözüm üreten, her gün daha da genişleyen ürün yelpazemiz ve müşteri portföyümüzle, satın alma, üretim, kalite kontrol ve satışta başarıyı yakalamanın çabası ve gayreti içerisindeyiz.


Kalite Politikamız
- Müşteri memnuniyetine bağlı olarak çalışan firmamız, satış ve satış sonrası tam destek vererek müşterimize güven ortamı oluşturup rahat çalışmasını sağlamak.
- Ar-ge çalışmalarını yaparak, rekabet gücünü artırarak rakiplerinin hep bir adım önünde olmak.
- Eğitimli personel yetiştirerek, teknik donanımı yüksek, bilinçli, firmasına bağlı personelle çalışarak kaliteyi maksimum derecede iyileştirmek.
- Üretim maliyetini en asgariye çekecek projeler yapıp, bunu fiyat olarak müşteriye yansıtmak.
- Kalite yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Burak Isı olarak hepimizin görevidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Burak Isı Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Burak Isı Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.