Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
20 oy / 2,85 puan
Firma Yetkilisi
:
Alev Baygın
Telefon
:
Fax
:
0 212 503 20 89
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hürriyet Mah. Önder Sok. No:1 Yenibosna
İstanbul / Bahçelievler

Blue Reklam - Hakkımızda

Görsel tasarım ve pazarlama ekibi ile markanızın ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde uygulayarak Türkiye'nin her noktasına kurmuş olduğu hizmet ağı ile markanızı ülke geneline taşır.
Pazarlamada göstermiş olduğu hassasiyeti hizmet sonrasında da göstererek müşteri memnuniyetini esas alarak, uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Blue Reklam firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Blue Reklam firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.