Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
303 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Kayapınar
Telefon
:
Fax
:
0 312 270 70 55
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sincan Sanayi Sitesi 1 Cadde 2 Sokak No:55
Ankara / Sincan
Hedeflerimiz; kalitenin sürekliliğini sağlamak, müşteri işlerine değer vermektir.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen KAYAPINAR KEPENK yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş oldugu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kayapınar Kepenk Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kayapınar Kepenk Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.