Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Aromeks Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

3 star rating
341 oy / 3,21 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Gün
Telefon
:
Fax
:
0 216 419 61 99
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Fatih Bulvarı Mecidiye Mah. Uzundere Cad. No:355
İstanbul / Sultanbeyli
Gelişmiş ülkelerde yaygın olan bitki ve baharat ekstraktları sanayi kolu, Türkiye'de ilk defa firmamızca gerçekleştirilmiş ve evvelce ithalatı yapılan ürünlerin yerli imalatı başlatılmıştır.

Fabrikamız yerli sermaye ile kurulmuş olup ileri teknoloji ürünü olarak kabul edilmiştir, yurt içi ve dışı talepleri karşılayabilmek üzere süratli bir kapasite arttırımı planlanmış ve uygulamaya geçilmiştir.

Yatırımın tamamlanması ile dünyada çok az sayıda olan bu tip fabrikalar arasında yerimizi alacağımıza, özellikle ülkemizde yetişen baharat ve bitkilerin değerlendirilmesine ve dışa pazarlanmasına öncülük yapacağımıza inanıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aromeks Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aromeks Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.