Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
264 oy / 3,48 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 212 721 67 99
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gümüşyaka Mah. Yalıköy Cad. No:19/a Gümüşyaka
İstanbul / Silivri
Mebel Stil 1994 yılında Bulgaristan'nın Kazanlık beldesinde kurulmuştur. 70000m2 lik alana kurulu fabrikasında imalatını baştan sona titizlikle sürdüren şirket, ürünlerini Bulgaristan iç pazarının yanında Türkiye,Yunanistan, Belçika, İngiltere, İsveç, Fas, Kıbrıs (Türk&Rum kesimlerinde) ve Azerbeycan'da kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

Üçgen mobilya kurulduğu günden bu yana Mebel Stil ürünlerinin ithalat ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Binlerce tesis ve evde zevkle kullanılan ürünlerimiz kayın ağacından üretilmektedir.Ağaç hiçbir kimyasal işlem uygulanmadan tamamen doğal işlemle fırınlanıp kurutularak üretimde kullanılır.

Ürünler neme, yağmura ve güneşe karşı dayanıklıdır. Kesinlikle küflenme ve bakteri oluşumu yapmaz. Gerek iç gerekse dış mekanlarda uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Üçgen Mobilya Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Üçgen Mobilya Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.