Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
412 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Nuri Abdullah Ergen
Telefon
:
Fax
:
0 286 618 14 23
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Camikebir Mah. Ulucami Cad. No:65
Çanakkale / Ezine

Ergen Elektronik - Hakkımızda

2006 yılından beri faaliyet gösteren firmamız çağa ayak uydurmakta ve son teknolojileri siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktadır.
Lcd tv -led tv uydu cihazları güvenlik kameraları yanı sıra Next&Nextstar ve D-Smart bayiliği ile müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ergen Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ergen Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.