Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
42 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Celal Alkış
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Celal Spot & Evkur - Hakkımızda

Firmamız 2000 yılından buyana, ciddi, dürüst, kaliteli hizmet ilkesiyle ödün vermeden çalışan, elektronik ve mobilya ürünleri satışı yapan kurumsal bir firmadır.

Siz müşterilerimize gerek ürün kalitesi ile gerekse satış sonrası hizmetleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız Celal Spot kendi alanında lider firmaların başında ve Türkiye'de ilk kurulan (acılan) bir firmadır. Kuruluşumuzdan buyana Türkiye genelinde onbinlerce müşterisi olan işini profesyonelce yapan yöneten müşteri memnuniyetini temel prensip edinen köklü, geçmişi uzun ve iyi olan kaliteyi ön planda tutan kurumsal bir firmadır.

Tüm ürünlerimizi ister sitemizden online satın alabilir ister adresimize gelerek showroomumuzdan görerek alabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Celal Spot & Evkur firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kullanılmış Ev Büro Eşya Alımı

Kullanmadığınız kullanılmış ev, büro, otel, motel eşyalarınızı değerinde nakit alıyoruz. Celal Evkur Antalya
Kategori Kategori
 : Alım İlanları
Tarih Tarih
 : 19.4.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.