Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Little Caesars Pizza

3 star rating
59 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Little Caesars
Telefon
:
Fax
:
0 216 630 31 52
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Saray Mah. Siteyolu Sok. Anel Plaza No:5 Kat:7
İstanbul / Ümraniye

Little Caesars Pizza - Hakkımızda

Little Caesars 1959 yılında Marian ve Michael Ilitch tarafından Detroit'te kurulmuştur. Little Caesars yıllar boyunca hızlı, kaliteli ve güler yüzlü servisi ile haklı bir ün kazanmıştır. Sizin de tanık olacağınız gibi L.C. her zaman %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için en kaliteli ürünleri ve ekipmanları kullanmaktadır.

İsmini Nereden Alıyor?
Bilindiği gibi Roma İmparatoru Büyük Sezar, büyük başarılar elde ettiği için Büyük Sezar diye anılırdı. Ama Michael Ilitch'in böyle bir başarısı olmadığı için Marian Ilitch eşine (Little Caesars) Küçük Sezar diye seslenmeyi uygun bulur. Böylece ilk açılacak olan restoranlarına Little Caesars ismini verirler.

Little Caesars Türkiye
1996 yılında gıda sektöründe de faaliyet gösterme kararıyla sürdürülen çalışmalar sonrasında dünyanın en büyük pizza zincirinden biri olan Little Caesars'ı Türkiye'de yaygınlaştırmak üzere Çelebi Hizmet Gıda İşletmeleri Turizm San. ve tic. San. A.Ş.'yi kurar ve Mayıs 1997'de ilk Little Caesar's restoranını faaliyete geçirir.

Little Caesars'ın, Türkiye'deki ilk restoranı 1997 yılında Bakırköy'de açıldı. İlerleyen yıllarda daha geniş bir kitleye hizmet vermeyi hedefleyen Little Caesars, bu amaçla restoran sayısını artırmıştır. Little Caesars, İstanbul ve Ankara'da gün geçtikçe büyüyen restoran zinciriyle, milyonlarca kişiye hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Little Caesars Pizza firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Little Caesars Pizza firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.