Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
83 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Gülmez
Telefon
:
Fax
:
0 242 519 28 82
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Saray Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35-a
Antalya / Alanya
1992 yılında tadilat ve yapı malzemeleri sektöründe hizmete başlayan Gökhan 1997 yılından beridir kendi firmasıyla Alanya ve çevresinde tadilat, tamirat ve yapı malzemeleri satış ve uygulamasını, farklı bir format ve çalışma sistemiyle sürdürmektedir. Tadilat işleriniz kabusa dönüşmesin, siz keyfinize bakın biz sizin mekanlarınızı yenileyelim. Aklınıza gelen her türlü tamir, tadilat ve taahhüt işlerinizde tek muhatap profesyonel çözümler ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

En küçük boya badana tamirat işlerinizden çok büyük inşaat projelerinize kadar. Bizim için işin küçüğü yoktur.

Ayrıntılı bilgi için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz. www.homegk.com

Etiketler

Ürünlerimiz

Gökhan Tadilat Dekorasyon Taahhüt Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gökhan Tadilat Dekorasyon Taahhüt Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.