Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
54 oy / 2,85 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Kavaklı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hocahüveyz Mah. Mütercim Asım Sok. No:19-4
İstanbul / Fatih

E-Grup İndirimi - Hakkımızda

Sınırlı sürede, belirtilen minimum alıcı kotasına ulaşmak koşulu ile günün ürün ve hizmetlerinin satışı yapılır. Belirtilen sürede minimum alıcı kotasına ulaşılamaması durumunda günün grup indirimi aktifleşmez ve hiç kimsenin kredi kartından tahsilat yapılmaz.

Günün grup indirimini yakalamak için harekete geç.

İstersen hediye vermenin en keyifli yolunu keşfet. Hediyeni seç, notunu ekle, biz senin için gönderelim.

Bugüne kadar neler kaçtı neler? Merak ediyorsan suya düşenlere bak ama üzülme. Grup indirimlerini takip etmek için e-mail adresini bırak, indirimler kapına gelir.

Etiketler

Ürünlerimiz

E-Grup İndirimi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

E-Grup İndirimi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.