Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Gaysan Gazlı Amortisör A.Ş.

2,5 star rating
471 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Vedat Akdeniz
Telefon
:
Fax
:
0 212 886 71 82
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
San-bir 4. Bölge 9. Cad. No:77 Çakmaklı 34500
İstanbul / Büyükçekmece
Türkiye'nin ilk gazlı amortisör üreticisi Gaysan A.Ş. kalitesini ISO 9001, TS 16949 ve ISO 14001 kalite belgeleri ile belgelemiş, otomotiv sektörü ve ihracat ağırlıklı çalışan, 27 yıldır sektöründe öncülük yapan bir firmasıyız.

Otomotiv sektöründe; Mercedes, BMC, Temsa, Ford Otosan, MAN, Renault (ihracat), Opel (ihracat) firmaları üretim bandına ürün vermekteyiz.

Firmamız hakkında detaylı bilgi için lütfen web sayfamızı inceleyiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gaysan Gazlı Amortisör A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gaysan Gazlı Amortisör A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.