Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Eylül Kalibrasyon Ltd.Şti.

2,5 star rating
94 oy / 2,71 puan
Firma Yetkilisi
:
Fevzi Öner Duyğun
Telefon
:
Fax
:
0 242 340 13 35
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altınova Sinan Mah. Antalya Cad. No:111 Kepez
Antalya / Merkez
Sıcaklık ( termometre, termocouple, soğuk oda, dolap, derin dondurucu, frigororifik araç v.b ), ağırlık ( terazi, kantar v.b ) cihazların kalibrasyon hizmetleri ve satışları. Ayrıca medikal malzeme temini, her türlü plastik ve cam malzeme kimyasal ve endüstriyel kimyasalların temini yapılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Eylül Kalibrasyon Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kalibrasyon Hizmetleri

En kısa sürede, doğru ve dürüst kalibrasyon hizmetleri vermekteyiz.
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 16.12.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.